אודות

מהי קרן פלורידה?

קרן פלורידה היא קרן למתן משכנתאות חוץ-בנקאיות כאפיק השקעה בטוחה בנדל"ן בארה"ב. בישראל, רק הבנקים מורשים לתת הלוואות כנגד שעבוד נדל"ן (משכנתאות). בארה"ב רוב המשכנתאות ניתנות על ידי הבנקים, אך גם יחידים יכולים לתת משכנתאות.  תחום זה נקרא משכנתאות חוץ-בנקאיות והוא תחום מוכר וחוקי.

קרן פלורידה היא חברה ותיקה בפלורידה בעלת פורטפוליו רחב של משכנתאות המשלמות במועדן. זוהי הזדמנות להשקיע במשכנתאות פרטיות בשעבוד ראשון שנבחרות ומנוהלות בקפידה על ידי משקיעים אמריקאים מנוסים. אנו מוצאים, שזו האפיק השקעה הבטוחה בנדל"ן בארה"ב.

אנחנו מאמינים בהשקעות בטוחות, אמינות ושקופות. בשבילנו, אלו לא רק מילים אלא עקרונות המכוונים בפועל את השקעות הקרן. אפשר לבחון כל משכנתא בפורטפוליו לפי העקרונות האלה.

עקרונות הקרן

  • שעבוד ראשון של נכס מגורים/מסחרי בלבד
  • סכום המשכנתא אינו עולה על 60% משווי הנכס
  • כל משכנתא בקרן היא משכנתא שמשלמת במועדה ובעלת היסטוריית תשלומים עדכנית
  • כל נכס עובר בדיקה מעמיקה: דיגיטלית ופיזית
  • כל לווה נבדק בדיקה דיגיטלית באמצעות יותר מ-100 מקורות מידע

הצוות המנהל

חבר טייטל בארה"ב

מתיו וולף

עו"ד
אוניברסיטת סטטסון

מתיו הוא עורך דין בעל רישיון במדינת פלורידה זה יותר מ-15 שנה. מתיו רכש את ניסיונו בחברת עורכי דין גדולה בתחום הנדל"ן והביטוחים. מתיו הצטרף לחברה ב-2016 וממונה על ההיבטים המשפטיים של משכנתאות הקרן.

השקעה בנדל"ן בארה"ב

ד"ר רוברט גולדשטיין

בעלים ומנכ"ל
אוניברסיטת הרווארד

רוברט, תושב פלורידה, מנהל יותר מ-30 שנה את מערך ההלוואות של החברה. החזיק בבעלותו נכסים להשכרה למטרות מגורים ומסחר, וניהל אותם אישית. רוברט משקיע בנדל"ן ובמשכנתאות בפלורידה משנת 1977 והוא מתמקד בעיקר בהלוואת כספים ברחבי ארה"ב. רוברט מחלק את זמנו בין ישראל לפלורידה.

השקעה בנדל"ן בארה"ב

ג׳יקוב גולדשטיין

מנהל תיק לקוחות
אוניברסיטת הריוט וואט

ג'יקוב מהנדס בעל תואר שני מאוניברסיטת הריוט ואט שבסקוטלנד היה מעורב בהקמת פרויקטי הגז במים הטריטוריאליים של המדינה. הוא הצטרף לחברה ב-2016 ומנהל את פורטפוליו המשכנתאות של החברה.

השקעה בטוחה בנדל"ן

ג'ו לפיסוקו

ברוקר

ג'ו הצטרף לקרן ב-2018 והוא אחראי על עריכת משכנתאות הקרן ועל הליווי שלהן. לג'ו יש יותר מ-20 שנה רישיון ברוקר במדינת פלורידה והיה בעל חברת ברוקר משלו יותר מעשר שנים.

השקעה בנדל"ן בארה"ב

עומר אורטיז​

קבלן בנייה

עומר עובד עם החברה משנת 2012 כקבלן בנייה בבנייה חדשה ובשיפוצים. לעומר צוות של עובדים וידע רב בתקני הבנייה בפלורידה. כיום עומר אחראי על בדיקת תקינות נכסי ההשקעה של הקרן.

אן מקאיון

אן מקווין

מנהלת אדמיניסטרטיבית

אן עובדת עם החברה יותר מ-30 שנה והיא תושבת ותיקה של העיר טמפה במדינת פלורידה. לאן ניסיון רב בניהול נכסים ובניהול פמילי אופיס. אן אחראית על התפעול השוטף של השקעות הקרן.

השותפים שלנו בארה"ב

חברת טייל ארה"ב